icon icon

Pobyt u nas, to czas wypoczynku. Niezależnie, czy przyjeżdżasz popracować, czy też cieszyć się urlopem – zrobimy wszystko, żebyś nie musiał zajmować się błahymi sprawami.

Niespodzianka powitalna
Późne przybycie
Dodatkowe sprzątanie
Transport
Akcesoria dziecięce
Zwiedzanie

Niespodzianka powitalna

śli chcesz wywołać aurę romantyzmu lub po prostu przyjeżdżasz po to, by coś uczcić – powiedz nam o tym, a zamówimy dla Ciebie bukiet kwiatów, butelkę szampana, butelkę wina lub innego trunku.

Współpracujemy z firmą HELLO FLOWERS, która dostarczy kwiaty przygotowane specjalnie dla Ciebie!    

Późne przybycie

Do nas nie musisz się śpieszyć. Jesteśmy przygotowani na Twój przyjazd o każdej porze. Jeśli nie będziemy w stanie przywitać Cię osobiście, w dniu przyjazdu prześlemy instrukcję jak dostać się do apartamentu samodzielnie. Późne zameldowanie nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami.Dodatkowe sprzątanie

Jeśli zależy Ci na tym, by zawsze wracać do przestrzeni, w której panuje przyjemny porządek, możesz skorzystać z usługi dodatkowego sprzątania (koszt 60 - 120 zł w zależności od wynajmowanego apartamentu). Na zamówienie nasz wyspecjalizowany serwis szybko i skutecznie przywróci ład w apartamencie.Transport

Jeśli przylatują Państwo do Trójmiasta samolotem możemy na życzenie zamówić kierowcę. Odbierze on Państwa z lotniska i zabierze prosto do wynajętego apartamentu (dodatkowy koszt 100 zł).

Posiadamy na wyposażeniu dwie hulajnogi dostępne dla naszych Gości. Skontaktuj się z nami w sprawie ich wynajęcia!Akcesoria dziecięce

W naszych apartamentach dzieci czują się świetnie, dzięki temu, że szczególnie przygotowujemy się na ich przyjazd. Specjalnie dla nich wzbogacamy apartament o:

  • łóżeczko turystyczne wraz z pościelą (płatne 30 zł za cały pobyt)
  • fotelik do karmienia (bezpłatnie)
  • wanienka dla niemowląt (bezpłatnie)
  • wózek spacerowy (bezpłatnie, na zapytanie)
  • zestaw zabawek (bezpłatnie)
  • Place zabaw w okolicy apartamentów

Zwiedzanie

ODWIEDŹ POMORZE RAZEM Z NAMI!

Historyczne województwo pomorskie położone jest nad Morzem Bałtyckim. Rozciąga się od Stralsund w Niemczech aż po ujście Wisły na wschód od Gdańska. Na Pomorzu znajduje się wiele wspaniałych zabytkowych miast, a także jedne z najpiękniejszych Bałtyckich plaż. Niedaleko zlokalizowane są wspaniałe Parki Narodowe, których naturalne otoczenie zachęca do pieszych wędrówek. Nic dziwnego, że Pomorze stało się popularnym miejscem turystycznym zarówno dla osób młodych jak i starszych.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na niesamowite wycieczki po atrakcyjnych miejscach turystycznych na Pomorzu.

Oferujemy szeroką gamę wycieczek po Trójmieście i okolicach. Z naszą pomocą odkryjesz jeden z najpiękniejszych regionów Polski z naturą i historycznymi zabytkami w tle.