icon icon

Pobyt u nas, to czas wypoczynku. Niezależnie, czy przyjeżdżasz popracować, czy też cieszyć się urlopem – zrobimy wszystko, żebyś nie musiał zajmować się błahymi sprawami.

Niespodzianka powitalna
Późne przybycie
Dodatkowe sprzątanie
Transport
SAUN SPOT - sauny na plaży!
Zwiedzanie

Niespodzianka powitalna

Jeśli chcesz wywołać aurę romantyzmu lub po prostu przyjeżdżasz po to, by coś uczcić – powiedz nam o tym, a zamówimy dla Ciebie bukiet kwiatów, butelkę szampana, butelkę wina lub innego trunku.

Współpracujemy z firmą HELLO FLOWERS, która dostarczy kwiaty przygotowane specjalnie dla Ciebie!    

Późne przybycie

Do nas nie musisz się śpieszyć. Jesteśmy przygotowani na Twój przyjazd o każdej porze. Jeśli nie będziemy w stanie przywitać Cię osobiście, w dniu przyjazdu prześlemy instrukcję jak dostać się do apartamentu samodzielnie. Późne zameldowanie nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami*.* Nie dotyczy Apartamentów Grey i Glob w Sea Towers

Dodatkowe sprzątanie

Jeśli zależy Ci na tym, by zawsze wracać do przestrzeni, w której panuje przyjemny porządek, możesz skorzystać z usługi dodatkowego sprzątania (koszt 70 - 200 zł w zależności od wynajmowanego apartamentu). Na zamówienie nasz wyspecjalizowany serwis szybko i skutecznie przywróci ład w apartamencie.Transport

Jeśli przylatują Państwo do Trójmiasta samolotem możemy na życzenie zamówić kierowcę. Odbierze on Państwa z lotniska i zabierze prosto do wynajętego apartamentu (dodatkowy koszt 150 zł).SAUN SPOT - sauny na plaży!

SAUNSPOT to jedyne w Polsce sauny na plaży. Ta oryginalna atrakcja zlokalizowana jest na jednej z sopockich plaż i czeka na wielbicieli morza oraz gorących saun.

Saunspot oferuje przyjemny zimowy relaks z widokiem na Zatokę Gdańską. Sauny znajdują się w przy restauracji M15, w której przy okazji wizyty można skosztować smakowitych dań z aktualnego menu. Na gości czekają 2 niezależne sauny.
Pierwsza to sauna Open, do której można przyjść w określonych godzinach, dołączając do grupy saunowiczów, a druga, prywatna sauna Only4U, która umożliwia skorzystanie z wypoczynku na
wyłączność w grupie znajomych.

Koszt sauny to 50 zł/os.* i obejmuje on wejście na 1,5h w dogodnym dla Państwa terminie po uprzedniej rezerwacji poprzez stronę:

* opłatę tą mogą Państwo zaznaczyć jako dodatek podczas robienia rezerwacji przez naszą stronę lub opłacić bezpośrednio po zameldowaniu w Sopocie!

Zwiedzanie

ODWIEDŹ POMORZE RAZEM Z NAMI!

Historyczne województwo pomorskie położone jest nad Morzem Bałtyckim. Rozciąga się od Stralsund w Niemczech aż po ujście Wisły na wschód od Gdańska. Na Pomorzu znajduje się wiele wspaniałych zabytkowych miast, a także jedne z najpiękniejszych Bałtyckich plaż. Niedaleko zlokalizowane są wspaniałe Parki Narodowe, których naturalne otoczenie zachęca do pieszych wędrówek. Nic dziwnego, że Pomorze stało się popularnym miejscem turystycznym zarówno dla osób młodych jak i starszych.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na niesamowite wycieczki po atrakcyjnych miejscach turystycznych na Pomorzu.

Oferujemy szeroką gamę wycieczek po Trójmieście i okolicach. Z naszą pomocą odkryjesz jeden z najpiękniejszych regionów Polski z naturą i historycznymi zabytkami w tle.